Перейти до контенту

Дитина близнюки

ДИТИНА БЛИЗНЮКИ

гороскоп близнюки Типовий маленький близнюк - це дуже товариська, рухлива дитина, яка переживає непідробний інтерес до всього навколо. Діти близнюки вкрай цікаві, їх пізнавальна активність є практично невичерпною. Тому вони часто доводять батьків до знемоги, задаючи їм безліч питань. Але зате кругозір близнюків зазвичай дуже широкий, і з часом стає все ширшим. Ця дитина часто дивує не тільки однолітків, але навіть і дорослих своєю незвичайною обізнаністю та компетентністю в найрізноманітніших галузях.

Близнюки – це один з найбільш товариських знаків Зодіаку. Тому не дивно, що у цих дітей зазвичай дуже багато друзів і приятелів. Причому друзів близнюки вибирають насамперед за інтересами і ніколи не дружать з тими, з ким нудно і немає про що поговорити. Втім, інтереси і захоплення таких дітей досить часто змінюються, і разом з цим змінюється їх коло спілкування. Але при цьому діти близнюки примудряються підтримувати відносини і зі старими приятелями, так як в глибині душі вони бояться залишитися взагалі без друзів.

Особливості характеру близнюків

Треба сказати, що незважаючи на уявну безпечність, діти близнюки не дуже впевнені в собі, і часто бувають сором'язливими, полохливими та надміру вразливими. Потрапивши в конфліктну ситуацію або зіткнувшись з недоброзичливим ставленням однолітків, така дитина може отримати сильне нервове потрясіння. Тому батьки повинні постаратися з раннього віку виробляти у своїх близнюків стресостійкість та вміння постояти за себе.

Не можна сказати, що діти близнюки схильні до непослуху. Типовий близнюк поважає старших і болісно переживає, коли його лають або карають, тому намагається не сердити ні батьків, ні педагогів. І якщо маленькі близнюки не завжди сумлінно виконують вимоги старших, це пов’язано лише з незібраністю та неорганізованістю. Їм не завжди вдається направити енергію в правильне русло, тому завдання дорослих полягає в тому, щоб виховати у них самоконтроль.

Інтелект близнюків

Діти близнюки зазвичай від природи наділені блискучими та різнобічними розумовими здібностями. А якщо додати до цього невгамовну тягу до знань, то не дивно, що маленькі близнюки найчастіше не мають серйозних проблем з навчанням. Як гуманітарні, так і точні науки даються їм легко. До того ж, близнюки мають чудову пам'ять і прекрасно запам'ятовують все, що чули й бачили на уроці.

Вони всі були б відмінниками, якби не були холериками за темпераментом. Їх головна проблема в шкільні роки - непосидючість і небажання зубрити предмети, які здаються їм нудними. Щоб у дитини близнюків не виникало проблем з навчанням (а згодом з роботою, творчістю, бізнесом), батьки з самого початку повинні розвивати у неї силу волі, вчити долати труднощі, робити не тільки те, що хочеться, але й те, що потрібно. До речі, для того, щоб така дитина могла добре засвоїти матеріал, вона повинна бути спокійною, ні на що не відволікатися. Коли малюк чимось засмучений або погано себе почуває, він стає розсіяним і значно гірше сприймає інформацію.

Інтереси близнюків

У дитини близнюка, як правило, дуже широке і нічим не обмежене коло інтересів. Можна сказати, що маленькі близнюки зайняті всім потроху і нічого не пропускають. Така дитина може одночасно захоплюватися плаванням, малюванням і збором гербарію. Правда, найчастіше його захоплення недовговічні та поверхневі. Взагалі поверховість - найбільший недолік всіх близнюків. Буває й так, що, не встигнувши вдосталь награтися новою іграшкою, яку зі сльозами випрошував у батьків, близнюк раптово втрачає до неї інтерес і починає просити у батьків іншу, або мовчки переключається на свої старі іграшки.

Майже всі без винятку діти близнюки люблять читання і запоєм читають усе без розбору: історичні романи, любовну лірику, фантастику, філософські твори і поезію. Але це не тому, що їм все одно, що читати – їм все це дійсно цікаво.

Але якщо ви хочете по-справжньому порадувати свого школяра близнюка, то подаруйте йому комп'ютер. Інтернет - це море корисної та цікавої інформації, в якому цікавий малюк зможе знайти вичерпні відповіді на всі його запитання (під вашим контролем, зрозуміло, інакше він в мить ока знайде відповіді, які не сподобаються ні вам, ні йому). Не дарма у багатьох дітей близнюків улюблений шкільний предмет - інформатика.

Здоров'я близнюків

Опірність хворобам у дітей близнюків середня. Взагалі на здоров'я маленького близнюка дуже впливають зовнішні фактори. Залишається тільки повторити загальні рекомендації: режим, загартовування і спорт - все це для близнюків справжня панацея. Нервова система - найвразливіше місце таких дітей. Якщо вона страждає, то в дитини можуть початися неврози, заїкання, часті головні болі. На тлі цього можуть з'явитися практично будь соматичні захворювання, і все це без очевидних причин, на рівному місці.

Діти близнюки весь час перебувають в русі, правильно харчуватися їм нудно і нецікаво, тому вони себе часто доводять до виснаження. Крім цього, у багатьох дітей близнюків буває алергія. Тому підбирати раціон харчування близнюкам слід ретельно і обережно, не відмовляючи їм у кількох десятках додаткових калорій.