Перейти до контенту

Дитина козеріг

ДИТИНА КОЗЕРІГ

гороскоп козеріг Типова дитина козеріг – це спокійний та слухняний малюк, з розвиненим не по роках почуттям відповідальності. Діти козероги не надто схильні до дитячих капризів, вони не люблять засмучувати батьків, тому намагаються вести себе зразково.

У школі діти козероги є зразковими учнями, бо вони дуже посидющі та старанні. Маленький козеріг може просидіти за виконанням складного домашнього завдання цілий вечір, і встане з-за столу тільки тоді, коли у всьому розбереться і все виконає на відмінно.

Особливості характеру козерога

Дитина козеріг схильна приховувати свої почуття та емоції від оточуючих, а тому з боку може здатися, що вона «непробивна». Але це дуже оманливе враження. Такі діти досить чутливі т вразливі, часто страждають від хворобливої сором'язливості та боязкості. Просто свої почуття вони воліють тримати при собі і не демонструвати оточуючим.

У відносинах з однолітками хлопці козероги рідко бувають лідерами. Зазвичай вони не відмовляються брати участь у дитячих іграх, із задоволенням дружать і грають з іншими хлопцями, але при цьому у них небагато близьких друзів, лише один або два. Зате до своїх нечисленних друзів дитина козеріг дуже прив'язується і дорожить ними. Найголовніше для дитини козерога в дружбі - це надійність.

Маленькі Козероги – це дуже віддані друзі, і від інших вони чекають саме цього. Найбільше в якості друзів їх приваблюють тихі, серйозні хлопці - такі ж, як вони самі. Але, незважаючи на свій тихий норов, ці діти мають досить твердий характер, а тому можуть дати сильну відсіч тим, хто спробує ними командувати. Маленькі козероги практично ніколи самі не виступають призвідниками конфліктів, але в образу іншим дітям себе не дають, завжди вміють за себе постояти і поставити кривдника на місце.

Козероги надзвичайно працьовиті і дуже рано стають маминими та батьковим помічниками. Взагалі, треба сказати, що ці діти дорослішають досить швидко, часто обганяючи у цьому своїх однолітків. Тому своїм батькам маленькі козероги не доставляють особливого клопоту, з готовністю виконають усе, що попросять зробити батьки - і в квартирі приберуть, і в магазин за продуктами сходять, і за молодшими братами та сестрами доглянуть.

Інтелект козерога

Навчання дається козерогам без особливих труднощів, але не можна сказати що дуже легко. Справа в тому, що таким дітям потрібно певний час, щоб розібратися в отриманій інформації і добре її засвоїти. Тому діти козероги не дуже добре справляються з завданнями, які вимагають кмітливості і швидкості виконання. Але якщо дитину козерога не квапити і дати їй можливість добре подумати над завданням, то вона відмінно з ним впорається. Саме через свою повільність діти козероги найчастіше бувають не відмінниками, а твердими хорошистами.

Найкраще школярам козерогам даються точні та природничі науки - математика, фізика, хімія. Багато козерогів освоюють ці предмети настільки добре, що навіть займають перші місця на шкільних олімпіадах. Гуманітарні предмети маленькі козероги вчать з меншою охотою, хоча до навчання ставляться дуже відповідально. Іноземні мови даються козерогам не дуже легко, тому, щоб не було відставання з цих предметів, їх вивчення потрібно приділяти більше часу.

Інтереси козерога

Коло інтересів типової дитини козерога не надто широке, але її інтерес дуже ґрунтовний та глибокий. Тому, якщо в руки маленькому козерогові потрапляє іграшка, яка йому сподобалася, він може гратися з нею годинами. А найкращі іграшки для дітей козерогів - це конструктор або пластилін. Діти козероги обожнюють щось будувати або ліпити своїми руками, і якщо вони змайстрували якусь саморобку, батьки обов'язково повинні їх похвалити. Ці діти ніколи не випрошують похвалу і навіть можуть демонструвати байдужість, але потай дуже її люблять, так як вона підвищує їх самооцінку та допомагає повірити в себе.

Батькам козерогів слід знати, що їхні діти відчувають себе наодинці з самим собою нітрохи не гірше, ніж в компанії інших дітей. Маленькі козероги - це товариські, доброзичливі діти, але іноді вони люблять побути на самоті, щоб почитати цікаву книгу, подивитися захоплюючий фільм. Причому із задоволенням читають не тільки дитячі книги, але й серйозну літературу - класику, поезію.

Діти козероги дуже працелюбні, не люблять витрачати свій вільний час без користі та з задоволенням відвідують різні гуртки, в яких можна набути корисних знань та вмінь. Хлопчика козерога можна записати в гурток юного техніка, а дівчинку - в гурток шиття або в'язання.

Здоров'я козерога

Типова дитина козеріг має міцне здоров'я і хворіє відносно рідко. Причому, чим старшим стає козеріг, тим вищою стає опірність його організму. Але якщо вже дитина козеріг захворів, їй потрібно швидке лікування, так як у цих дітей гостра стадія хвороби може швидко переходити в хронічну. У ранньому дитинстві багато дітей козерогів страждають ангінами, бронхітами, гайморитами, але поступово їх імунітет міцніє і стан здоров'я покращується.

Найбільше у козерогів вразлива опорно-рухова система. Неправильна постава може призводити до сильних болів у спині. Необережність дітей часто є причиною ударів і переломів кісток. Маленькому козерогові, щоб не набути проблем з зубами, бажано не їсти багато солодкого і ретельно доглядати за ротовою порожниною. У підлітковому віці цих дітей нерідко турбують юнацькі прищі, боротися з якими слід за допомогою дотримання гігієни і правильного харчування.