Перейти до контенту

Дитина лев

ДИТИНА ЛЕВ

гороскоп лев Діти левенята повні ентузіазму, життєлюбства й оптимізму. Вони постійно знаходять собі заняття, відвідують різноманітні гуртки, де охоче заводять друзів. Лев у природі - цар звірів, тому навіть маленькі представники цього вогняного знаку відрізняються милосердям, дружелюбністю, добротою, готові простягнути руку допомоги в біді та розділити радість. Треба відзначити, що ці царські якості зберігаються у них і в дорослому віці, завдяки чому вони будуть привертати до себе увагу і симпатії оточуючих.

Будьте з ними чесними і тоді на всьому світі не знайдете відданішого та ближчого друга, адже батьки прагнуть стати для своїх чад справжніми друзями. Леви взагалі вміють дружити і цінують справжні стосунки, тому дружба з левеням вважається надійною і міцною.

Особливості характеру лева

З дитинства леви прагнуть до поваги з боку оточуючих, проявляють лідерські якості. Частіше хваліть своє левеня, цікавтеся його життям, захопленнями, допомагайте втілити в життя самі відчайдушні ідеї.

Діти левенята дуже горді за вдачею, тому іноді їм важко зробити перший крок до примирення після сварки. Важливо навчити дітей визнавати власні помилки. Левенята привітні та гостинні, не терплять самотності, тому змиріться, що у вашому будинку постійно буде натовп приятелів вашої дитини.

Інтелект лева

Діти леви люблять грати в ігри, врахуйте це, коли почнете вчити їх чому-небудь. Чим більше заняття нагадують гру - тим кращий буде результат. Вони з радістю будуть повторювати за вами вивчені вірші, пісеньки і казки.

Школяр, який народився під знаком лева, викликає у батьків непідробне почуття гордості не лише завдяки гарній успішності - він ще й постійний учасник різноманітних конкурсів, олімпіад та шкільних конференцій. Однак саме у цих дітей може часом проявлятися лінь (не царська це справа - домашнє завдання готувати!). Тому їх бажано час від часу контролювати.

Взагалі діти леви вельми кмітливі та мають високий рівень інтелекту. У них аналітичний склад розуму, тому їм легко даються точні науки, а ось в гуманітарному плані вони часом не настільки сильні. Постарайтеся не допустити цього перекосу і з раннього дитинства прищеплюйте левенятам любов до читання.

Інтереси лева

Левенята люблять бути в центрі уваги (більше того, вони завжди і скрізь стають цим центром, начебто нічого спеціально для цього не роблячи). З усіх мистецтв їм найближчим є театр. В дитинстві вони охоче виступають на сцені, та й у дорослому віці відрізняються артистизмом.

Ці діти дуже вимогливо ставляться до свого зовнішнього вигляду, можуть годинами укладати волосся і крутитися перед дзеркалом, тому вимагають від батьків покупки найкращих предметів одягу, взуття та аксесуарів, причому це стосується не тільки дівчаток, але й хлопчиків.

Левенята не проти помалювати, зайнятись ліпкою з пластиліну, можуть захопитися навіть кулінарією або (у зв’язку із своєю захопленістю зовнішнім виглядом) шиттям. Але вони не дуже люблять зосереджуватися на дрібницях. Тому, щоб вони не розчарувалися, вам доведеться поступово, без натиску привчати їх до кропіткої роботи.

Малюки, народжені під знаком лева, обожнюють домашніх тварин, тому якщо дитина просить у вас кошеня чи цуценя, не відмовляйте йому в цьому. Левенята вміють поводитися з тваринами і люблять за ними доглядати. Ці діти дійсно будуть гуляти з собакоюта міняти підстилку в клітці хом'ячка.

Здоров'я лева

В цілому левенята відрізняються міцним здоров'ям, але невгамовний характер часто призводить до фізичної втоми, нервового перенапруження, тому дітям потрібно дотримуватися денного режиму та відпочивати після обіду або навчання. Левенята бувають надмірно імпульсивні й емоційні, схильні приймати все близько до серця. Їх ніжна шкіра швидко обгоряє на сонці. Непосиди в юному віці часто травмуються. І якщо ви не навчите їх дотримуватися правил безпеки під час занять активними видами спорту, то одними синцями справа не обмежиться.