Перейти до контенту

Дитина овен

ДИТИНА ОВЕН

гороскоп овен З самого раннього віку дитина овен відрізняється підвищеною рухливістю, активністю та ініціативністю. Типовий овен ні хвилинки не може просидіти спокійно на одному місці, він увесь час вишукує собі якесь нове цікаве заняття. Причому в якості розваг ці діти віддають перевагу активні, змаганням та іграм, в яких можна отримати перемогу над іншими малюками. Тому, як правило, овни погано переносять самотність і люблять збирати навколо себе великі компанії, в яких всіма силами намагаються виділитися, адже бажання лідирувати у них в крові.

Маленькі овни в образу себе не дають і не дозволяють іншим дітям командувати собою. У конфліктних ситуаціях вони без роздумів кидаються на захист своїх інтересів, і справа може дійти навіть до бійки. Втім, б'ються діти овни тільки в самих крайніх випадках, якщо відносини не виходить з'ясувати іншим способом. При цьому типовий овен ніколи не стане бити того, хто слабший від нього фізично. Більш того, цим дітям часто буває властиво брати під захист дітей, які не можуть самі за себе постояти. Справа в тому, що в овнів дуже розвинене почуття справедливості, і вони не терплять, коли когось незаслужено ображають.

Особливості характеру овна

Діти овни запальні, але швидко відходять, тому зі своїми численними друзями вони досить часто сваряться і миряться. Маленький овен може спалахнути через будь-якому дрібницю, але головне достоїнство овнів в тому, що вони абсолютно не злопам'ятні та ніколи не пам'ятають образ. Тому, якщо сварка сталася через дрібницю, або якщо така дитина знає, що була не зовсім права, то вона легко може першою піти на примирення і відновити дружні стосунки, якими дорожить.

На жаль, дитина овен є не дуже слухнянішою. Більшість таких малюків дуже вперті, тому батькам і вихователям буває нелегко знайти до них підхід. Якщо ви не знаєте, як змусити свого маленького овна слухатися ваших вказівок, постарайтеся спілкуватися з ним, як з дорослим, навіть якщо він ще дуже малий. На типового овна набагато легше впливати за допомогою прохань, ніж за допомогою ультиматумів та наказів. В душі овни дуже добрі та чутливі, і щоб не засмучувати улюблених батьків, маленький овен готовий зробити все від нього залежне.

Інтелект овна

Діти овни часто бувають дуже обдарованими, але, незважаючи на це, в школі вони не найкращі учні. У всякому випадку, в молодших класах. А все це тому, що овни мають холеричним темпераментом, їм важко подолати власну непосидючість, щоб тихо сидіти і вчитись. Але в старших класах багато овнів стають гордістю школи. Справа в тому, що у цих дітей сильно розвинене честолюбство, і ця якість у них посилюється з віком. Вони хочуть бути у всьому першим, в тому числі і в навчанні. Тому, як тільки у дітей овнів формується сила волі, вони починають використовувати її для того, щоб змусити себе зосередитися на отриманні знань.

Що стосується обдарованості овнів, їх таланти можуть бути найрізноманітнішими та різнобічними. Дуже часто математичні здібності поєднуються з любов'ю до гуманітарних наук, і тільки з часом можна визначити, яка з цих здібностей розвинена в дитини сильніше від всіх інших. Звичайно, багато дітей овнів люблять спорт і мріють стати спортсменами. Тому не виключено, що в майбутньому ваш малюк стане знаменитим боксером або футболістом. Запишіть його в спортивну секцію.

Інтереси овна

У ранньому віці, поки особистість дитини овна ще не сформована, вона буде захоплюватися тим, чим цікавляться її друзі та однолітки. Діти овни дуже емоційні, сприйнятливі та схильні заражатися ідеями свого найближчого оточення, навіть не замислюючись про те, хороші це ідеї чи погані. Не дивуйтеся, якщо інтереси і захоплення малюка будуть змінюватися мало не кожен день: сьогодні спортивний гурток, а завтра йому вже не цікавий спорт, зате хочеться навчитися грати на скрипці. Часта зміна захоплень є типовою для дітей овнів молодшого віку. Їм все цікаво, вони хочуть все спробувати.

Але чим старшою стає дитина, тим сильніше і яскравіше проявляється у неї індивідуальність. В дитини з'являються свої власні цілі та принципи, і вже ніякий зовнішній вплив не зможе змусити їх змінитися. Особистість такої дитини формується рано і досить швидко, перевиховати її дуже і дуже складно. Тому, чим більше часу батьки приділяють вихованню такого малюка, тим більші шанси, що він виросте саме таким, яким вони хочуть його бачити. Але потрібно враховувати, що типовий овен ніколи не буде займатися тим, що йому не цікаво. Тому, якщо ваша дитина добре малює і мріє стати художником, то навіть не намагайтеся вселяти думку про те, що куди престижніше бути лікарем або адвокатом.

Здоров'я овна

Маленькі овни зазвичай відрізняються міцним здоров'ям, а на всякі дрібні нездужання скаржитися не люблять. Більш того, часто вони взагалі не звертають уваги на своє погане самопочуття і залишаються на ногах навіть з високою температурою або з сильним кашлем. Тому батькам потрібно уважно стежити за самопочуттям своєї дитини.

Найбільш вразлива частина тіла овна - голова. Коли у нього знижується імунітет, можуть початися часті мігрені, ангіни, гайморити, фарингіти і т.п. Тому дітей овнів потрібно оберігати від респіраторних захворювань, які загрожують ускладненнями. Діти овни також повинні з самого раннього віку берегти зір, намагатися не читати і не писати при поганому освітленні.