Перейти до контенту

Дитина рак

ДИТИНА РАК

гороскоп рак Характер маленьких Раків дуже залежить від отриманого виховання. Вони сильно піддаються батьківському впливу і як губка вбирають повчання і настанови старших. Незважаючи на те, що діти Раки значно відрізняються один від одного характером і поведінкою, їх усіх об'єднує одна спільна риса - надзвичайно багатий внутрішній світ. Причому типові Раки - інтроверти, вони не поспішають ділитися своїми переживаннями з навколишнім світом і воліють тримати свої потаємні думки і почуття при собі. До дитини Рака потрібен особливий підхід, так як він може відкрити свою душу тільки людині, якій нескінченно довіряє.

Особливості характеру Раків

Типовий маленький Рак - це тиха, спокійна і не дуже товариська дитина, яка щиро намагається всім догодити і дуже боїться з ким-небудь посваритися. Дітям Ракам властива сором'язливість, через яку їм нелегко самоствердитися в шкільному колективі. Щоб у маленького Рака не виникало проблем з однокласниками, батьки повинні розвивати в ньому комунікабельність і допомагати долати страхи.

Маленькі Раки повільно і з труднощами сходяться з іншими дітьми, але, тим не менш, дружба для них дуже важлива. Більш того, діти Раки дуже страждають, коли не можуть знайти собі друга. До своїх нечисленних приятелів маленькі Раки сильно прив'язані. З одного боку це, звичайно ж, добре. Але, з іншого боку, погано, що маленькі Раки схильні потрапляти в залежність від своїх друзів. Зі страху втратити прихильність товариша, дитина може терпіти і прощати речі, які терпіти і прощати не можна. Тому завдання батьків - розвинути у своїй дитині самоповагу і навчити її відстоювати свої інтереси.

Одне з найбільших достоїнств типових Раків - потужна інтуїція. Завдяки їй маленькі Раки вміють прекрасно розбиратися в людях і приймати правильні рішення в складні життєві моменти. А ще їм притаманне така позитивна якість, як обережність. Перш ніж зробити ризикований вчинок, маленький Рак добре подумає, чи варто це робити, і спробує знайти альтернативні, більш безпечні шляхи досягнення задуманого.

Інтелект Раків

Маленькі Раки володіють неабиякими здібностями і талантами. Але для того, щоб вони змогли повною мірою проявити себе у навчанні, потрібен добрий, розуміючий, тактовний учитель. Хвалити маленького Рака потрібно набагато частіше, ніж лаяти, так як під впливом надмірної критики він може повністю втратити віру в себе і назавжди зненавидіти навчання. Зате, якщо його хвалити і підбадьорювати, він швидко знаходить віру в свої сили.

Шкільний матеріал, отриманий на уроці, діти Раки добре запам'ятовують, але їм потрібен певний час для того, щоб переробити і добре засвоїти потрібну інформацію. Раки за темпераментом меланхоліки, тому швидкий темп роботи - не для них. Типова дитина Рак досить повільна, часто буває розсіяною і витає в хмарах. Але кричати і, тим більше, підганяти її не слід, бо буде тільки гірше.

Маленькі Раки намагаються добре встигати з усіх шкільних предметів, хоча найлегше їм даються гуманітарні дисципліни. Мислення у них образне, а фантазія надзвичайно багата, тому Раки, як правило, прекрасно пишуть шкільні твори, добре малюють і можуть приємно здивувати вчителя, придумавши незвичайний метод вирішення складної геометричної задачі.

Інтереси Раків

Діти-Раки дуже схильні до мрій і фантазій. Вони легко влітають у свій власний ідеальний світ, де немає місця проблемам і неприємностям. Але, як не дивно, багата фантазія зовсім не заважає Раку бути досить практичним знаком Зодіаку. Ці діти з самого раннього віку намагаються у всьому допомагати батькам і люблять самостійно наводити порядок в домі, так як дуже цінують затишок і комфорт. Раки старанно вчаться готувати, із задоволенням панькаються з молодшими братами і сестрами, дуже рано долучаються до ведення домашнього господарства.

Грати в рухливі ігри маленькі Раки не люблять і від гучних дитячих компаній намагаються триматися осторонь. Типова дитина Рак швидше віддасть перевагу проведенню часу в компанії двох-трьох перевірених друзів з ляльками, настільними іграми, за комп'ютером або навіть просто за розмовою. Але навіть якщо маленькому Раку буде ні з ким побавитись, він не стане сумувати, оскільки здатний непогано провести час на самоті, перед телевізором або з цікавою книгою.

Читати діти Раки люблять. Книги дають їм поживу для роздумів і стимулюють їх схильність до піднесених мрій. Але при цьому бажано, щоб дитина читала книги, які налаштовують на позитивний лад, оскільки сумувати вона і сама вміє, а від прочитання книги з сумним фіналом у вразливого Рака може надовго зіпсуватися настрій.

Здоров'я Раків

Для того, щоб маленький Рак ріс міцною і здоровою дитиною, потрібно уважно стежити, щоб він правильно харчувався. У типових Раків дуже вразлива травна система, особливо шлунок. Малюки страждають від різних захворювань, починаючи від диспепсії і закінчуючи гастритом та колітом. Крім цього, діти Раки легко набирають зайву вагу, тому в їх раціоні слід обмежити борошняні та солодкі страви.

Шкіра у дітей Раків дуже ніжна і чутлива, схильна до алергічних реакцій. Тому літом слід обмежувати їх час перебування на сонці, щоб вони не отримали сонячний опік. Взимку ж Рака слід одягати і взувати тепліше, бо він є справжнім «тепличним» малюком.