Перейти до контенту

Дитина риби

ДИТИНА РИБИ

гороскоп риби Одне з головних достоїнств дітей риб - прекрасна інтуїція, яка завжди допомагає їм у житті. Маленькі риби чудово розбираються в людях і вміють заздалегідь передчувати, чим закінчиться та чи інша справа. Тому вони рідко зв'язуються з поганими компаніями і десятою дорогою обходять всі ризиковані та небезпечні заходи.

Але не все так райдужно. Найбільшим недоліком малюків риб є надмірна сугестивність і схильність потрапляти під чужий вплив. Тому батьки цих дітей повинні ретельно стежити за тим, з ким спілкуються їх малюки. Якщо хочете, щоб ваша дитина не піддалася впливу оточення і вміла дати відсіч тим, хто буде намагатися нею маніпулювати, намагайтеся з самого раннього віку розвивати у неї волю і твердість характеру - ці якості дуже знадобляться дитині рибам в майбутньому.

Особливості характеру риб

Типова дитина риба має тихий, миролюбний і поступливий характер. Вона не схильна сперечатися і конфліктувати з батьками та педагогами, а тому легко піддається впливу старших. У той же час, діти риби дуже чутливі та вразливі. Подивившись сумний фільм або прочитавши книжку з поганим кінцем, вони можуть проплакати увесь вечір та впасти в меланхолію. Тому батьки повинні намагатися по можливості захищати своїх маленьких рибок від неприємних вражень.

Діти риби дуже добрі. Зустрівши на вулиці бездомне кошеня, така дитина неодмінно погодує тварину, а потім принесе її додому і буде дуже засмучена, якщо батьки почнуть заперечувати дитині залишити тваринку. Взагалі маленькі риби дуже люблять все живе, їм хочеться когось любити, за кимось доглядати. Якщо хочете, щоб ваш малюк відчув себе щасливим, заведіть йому хоча б хом'ячка.

У школі добросерді рибки виступають захисниками слабких і скривджених, тому сором'язливі, невпевнені в собі дітки тягнуться до них, намагаються подружитися. Втім, самі риби теж не відрізняються пробивними рисами характеру, а тому відчувають себе комфортно тільки в компанії скромних та спокійних однолітків. Незважаючи на дружелюбність, діти риби є типовими інтровертами, які чудово почувають себе на самоті та не відчувають підвищеної потреби у спілкуванні. Тому справжніх друзів у маленьких риб небагато, але вони ними дуже дорожать.

Інтелект риб

Діти риби в більшості зразкові старанні учні. Але вроджена сором'язливість та невпевненість часто заважає їм вибитися у відмінники. Тому, навіть маючи прекрасні здібності до навчання, рибка часто буває твердим хорошистом. До того ж, якщо предмет дитині не подобається, вона може на уроці відволікатися і просто витати в хмарах, пропускаючи мимо вух все, що говорить вчитель.

У більшості дітей риб краще розвинені схильності до гуманітарних предметів, ніж до точних наук. Завдяки багатій фантазії та великій обдарованості в галузі мистецтв, маленькі риби чудово пишуть шкільні твори, добре малюють, люблять вишивати, співати, танцювати. А от зубрити нудні математичні формули вони не люблять, хоча й змушують себе це робити, щоб не засмучувати батьків поганими оцінками.

Дуже часто одним з найулюбленіших шкільних предметів рибок є читання. Типові риби досить рано вчаться читати і з задоволенням роблять це в класі та вдома. Читають вони не тільки швидко, але й дуже виразно, з почуттям.

Інтереси риб

Інтереси рибок сильно змінюються в міру їх дорослішання. Поки дитина риби зовсім мала, найбільше її займають власні мрії та фантазії, на крилах яких вона несеться в прекрасні казкові світи. До речі, діти риби дуже люблять, коли батьки читають їм на ніч казки (бажано, щоб це були казки зі щасливим кінцем).

Коли риби підростають, в них часто пробуджуються різні творчі здібності, наприклад, до малювання, до танців, до співу, до вишивання і так далі. І це не дивно, оскільки риби є одним з найбільш творчих знаків Зодіаку. Але так як ці діти часто дуже затиснуті та не впевнені в собі, щоб розкрити і проявити свої неординарні таланти, їм вкрай необхідна допомога батьків і педагогів.

У підлітковому віці діти риби намагаються якомога цікавіше проводити вільний від навчання час. За власним бажанням вони відвідують творчі гуртки, із задоволенням беруть участь у шкільній самодіяльності. До речі, дуже часто риби пробують себе в поезії. Погано тільки, що вони надто сприйнятливі до критики. Навіть після однієї критичної оцінки вони можуть повністю втратити віру в себе та закинути своє захоплення. Їх потрібно рідше лаяти і частіше хвалити.

Здоров'я риб

Природа наділила дітей риб досить хитким здоров'ям. Маленькі рибки мають не дуже сильний імунітет, тому вони не дуже витривалі. Щоб дитина риби рідше хворіла, їй потрібно цілеспрямовано загартовуватися та навчитися дбайливо ставитися до власного здоров'я, тобто, правильно харчуватися, багато часу проводити на свіжому повітрі, робити вранці зарядку і вчасно лягати спати. Це, звичайно, будь-якій дитині піде на користь, але для рибок такий режим є життєвою необхідністю.

А ще маленьким Рибам необхідно уникати стресів. У них вкрай вразлива нервова система. Під впливом сильного або тривалого стресу в таких дітей може захворіти практично будь-який орган - серце, шлунок, кишечник. Оскільки життя без проблем не буває, батьки повинні з малих років розвивати в своїй дитині стійкість до стресів та вміння тримати себе в руках.