Перейти до контенту

Дитина скорпіон

ДИТИНА СКОРПІОН

гороскоп скорпіон Діти скорпіони мають дуже сильний характер, тому виховувати їх нелегко. Дитина скорпіон може спокійно вислухати нотацію від батьків, а потім, з впертості вчинити по-своєму. З маленьким скорпіоном бажано спілкуватися як з дорослим - не за допомогою ультиматумів та примусу, а використовуючи логічно обгрунтовані аргументи. Коли дитина скорпіон відчуває, що її думку поважають і з нею рахуються, тоді вона набагато швидше йде на поступки і робить те, що вимагають від неї батьки або педагоги.

Діти скорпіони швидко дорослішають і досить часто обганяють у розвитку однолітків. Не дивно, що в дитячих компаніях скорпіони дуже часто претендують на лідерство і підпорядковують собі більш слабких за характером дітей. Натомість самі вони не люблять комусь підкорятися і можуть відстоювати свою правоту просто з впертості, щоб продемонструвати силу свого характеру. Ці діти дуже самодостатні, незалежні та чудово відчувають себе не тільки в компанії однолітків, але й на самоті.

Особливості характеру скорпіона

Скорпіони не люблять нікому догоджувати, вони байдужі до критики і можуть сміливо вступити у відкриту конфронтацію з недругами і недоброзичливцями. Можна навіть сказати, що дітям скорпіонам властива агресивність. Це не означає, що вони готові лізти в бійку з приводу і без приводу, але в образу вони себе не дають і постояти за себе вміють. Тому однолітки зазвичай поважають скорпіонів і намагаються з ними дружити, а не конфліктувати.

Дітям скорпіонам властива скритність - вони не поспішають ділитися своїми секретами ні з батьками, ні з однолітками. У типового скорпіона дуже багатий внутрішній світ, але він нікого в нього не впускає, навіть найближчих людей. Насправді ці діти куди більш емоційні і чутливі, ніж можна було б подумати, просто вони добре вміють приховувати свої почуття. Маленького скорпіона досить легко образити різким словом або нетактовним зауваженням. Несправедливі образи ці діти пам'ятають довго і сильно переживають через них, хоча цього не показують.

При виборі друзів скорпіони досить розбірливі. Вони дружать тільки з тими, з ким їм цікаво. До речі, діти скорпіони вкрай рідко помиляються і розчаровуються у своїх друзях. Справа в тому, що вони володіють прекрасною інтуїцією і завжди відчувають, як до них ставляться. Таку дитину не звабиш лестощами, бо вона відчуває фальш і завжди може відрізнити щирість від нещирості.

Інтелект скорпіона

Діти скорпіони мають гострий допитливим розумом та прекрасну пам'ять. Один раз побачене, прочитане або почуте запам'ятовують надовго і, якщо виникає необхідність, можуть витягти з пам'яті через досить великий проміжок часу. Тому особливих проблем із запам'ятовуванням і завчанням матеріалу у маленьких скорпіонів не виникає, тим більше що діти скорпіони відрізняються різнобічною обдарованістю - їм однаково легко даються точні науки і гуманітарні.

Але, незважаючи на сильний інтелект і обдарованість, такі діти далеко не завжди бувають кращими учнями в класі. Справа в тому, що скорпіони настільки рухливі і непосидючі, що це заважає їм добре вчитися. До того ж, дитину скорпіона дуже складно змусити вчити той предмет, який йому не цікавий. Батькам можна порадити мотивувати його інтерес до навчання лише ненароком похваливши успішність його однокласників. Скорпіони дуже честолюбні і болісно реагують, коли хтось у чомусь їх перевершує. Часто буває, що в початкових класах дитина скорпіон встигає середньо, але в старших класах у нього прокидається інтерес до навчання, і тоді він наздоганяє і переганяє своїх однолітків.

Інтереси скорпіона

Інтереси дітей скорпіонів зазвичай мають дуже широкий діапазон. Типовий скорпіон вкрай цікавий і як губка вбирає будь-яку нову та цікаву інформацію. Але найбільше цих дітей цікавить все таємниче, незрозуміле і загадкове - загадки всесвіту, закони фізики і хімії, таємниці людської психіки. Тому в старшому шкільному віці у багатьох скорпіонів виникає неабиякий інтерес до найскладніших наук - до вищої математики, фізики, хімії, психології.

Зайнявшись вивченням якогось питання, дитина скорпіон не заспокоюється, поки не добереться до суті проблеми. Ці діти обожнюють розгадувати кросворди, вирішувати всякі загадки і ребуси. До більшості скорпіонів досить рано приходить любов до читання. Найбільше їм подобається наукова фантастика, а також містика і детективи.

А ще діти скорпіони обожнюють спорт і з задоволенням беруть участь у різноманітних змаганнях. Можна сказати, що спорт для маленьких скорпіонів - це не просто інтерес, а життєва необхідність. Справа в тому, що їх буквально переповнює невикористана енергія, тому їм потрібно її кудись дівати. До того ж, у дітей скорпіонів дуже сильний дух змагання, тому спортивні перемоги дозволяють їм відчути радість і моральне задоволення.

Здоров'я скорпіона

Такі діти від природи наділені великою фізичною витривалістю і міцним здоров'ям. Тому вони можуть досить легко витримувати різні стреси і перевантаження, як фізичні, так і психологічні. Погано тільки те, що дітям скорпіонам властиво переоцінювати свої сили і не звертати увагу на нездужання. Вони починають скаржитися на самопочуття тільки в крайніх випадках. Тому батьки повинні уважно стежити за здоров'ям своїх маленьких скорпіонів.

Найбільше у скорпіонів вразлива сечостатева система. Можливі цистити, гострі та хронічні запалення нирок. Щоб не спровокувати розвиток запального процесу, цим дітям необхідно уникати переохолодження.

У скорпіонів через рухливість та схильність до ризику можуть траплятися травми, удари, вивихи. Щоб уникнути цього, батьки повинні привчати своїх дітей до розумної обережності.