Перейти до контенту

Дитина стрілець

ДИТИНА СТРІЛЕЦЬ

гороскоп стрілець Дитина стрілець - це типовий старанний відмінник, на якого не натішаться батьки та вчителі, і якого чужі мами і тати ставлять у приклад власним дітям. У дітей стрільців дуже розвинене честолюбство, тому вони не люблять в чомусь бути гіршими за інших - вони хочуть бути у всьому найкращими і готові зробити дуже багато, щоб оточуючі люди хвалили їх і захоплювалися ними.

Втім, бажання викликати чиєсь захоплення - не єдина причина, через яку дитина стрілець відмінно себе поводить і добре вчиться в школі. Маленькі стрільці дуже рано стають серйозними і самостійними. Прийшовши додому зі школи, вони без батьківських нагадувань не лише готують уроки, але ще й мамі по господарству допомагають.

Особливості характеру стрільця

Незважаючи на властиву їм серйозність і відповідальність, діти стрільці – це найвеселіші, найбільш життєрадісні та оптимістичні представники з усіх знаків Зодіаку. Типовий маленький стрілець - це усміхнена дитина, які ніколи не сумує, радіє життю і майже ніколи не плаче.

У відносинах з іншими дітьми маленький стрілець, як правило, намагається лідирувати. У всякому випадку, діти стрільці не дозволяють одноліткам собою командувати і завжди вимагають до себе поваги. Зазвичай вони користуються авторитетом у класі - педагоги люблять їх за розум і допитливість, тому стрільців досить часто вибирають старостами класу, доручають їм організацію важливих шкільних заходів.

Цим дітям властива велика цілеспрямованість. Вольові якості у маленьких стрільців розвинені більшою мірою, ніж в інших малюків. Вони з раннього віку вміють ставити перед собою цілі та наполегливо їх домагатися. До своїх цілей такі діти йдуть найкоротшим і прямим шляхом, завжди діючи за правилами і не намагаючись нікого обдурити. Типовий стрілець відрізняється чесністю, відкритістю, чистосердечністю, відвертістю. Вдома діти стрільці відкрито розповідають своїм батькам як про свої успіхи, так і про невдачі, нічого не перебільшуючи і не приховуючи. Погано тільки те, що цим діткам не надто властиві делікатність та дипломатичність, а їх прямота іноді межує з грубістю та безтактністю.

Інтелект стрільця

Дітям стрільцям навчання дається досить легко, тому що вони мають хороші інтелектуальні здібності і є дуже допитливими. Типовий дитина стрілець має великий діапазон вроджених талантів і однаково добре засвоює як точні, так і гуманітарні науки. Але найбільше цих дітей захоплюють історія, філософія та іноземні мови.

Діти стрільці зазвичай дуже багато читають. Особливо цікаві їм історичні романи, а також книги, що розповідають про вдачі і звичаї людей, які живуть в далеких країнах. Тому не дивно, що багато маленьких стрільці мають не за віком широкий кругозір, який допомагає їм добре вчитися.

Нерідко трапляється, що діти стрільці випереджають шкільну програму і за знаннями сильно обганяють своїх однолітків, тому на уроках їм доводиться нудьгувати. Чим раніше батьки віддають свого маленького обдарованого Стрільця в спеціалізовану школу - тим краще.

Типова дитина стрілець відносно рано визначається зі своєю майбутньою професією і заздалегідь починає готуватися до вступу до ВНЗ. Зазвичай, якщо така дитина обрала вже для себе професію, то переконувати її марно.

Інтереси стрільця

Інтереси у дітей стрільців вельми різнобічні та широкі. Рідко буває, щоб дитина стрілець надовго зосереджувався і зациклювався на чомусь одному. Але при цьому не можна сказати, що їм властива поверховість. Інтереси цих дітей постійно зростають як вшир, так і вглиб, що з раннього віку робить їх дуже цікавими і багатогранними особистостями. Навіть можна сказати, що інтереси цих дітей мають яскраво виражену гуманітарну спрямованість: філософія, релігія, психологія, історія – це їхнє.

До речі, діти стрільці дуже розбірливі при виборі друзів і зазвичай вибирають собі коло спілкування виключно за інтересами. Можливо, маленький стрілець і не відмовиться приятелювати з дитиною, яка не поділяє його інтересів та захоплень, але дружити з нею ніколи не буде.

Маленькі стрільці дуже люблять тварин та із задоволенням піклуються про своїх вихованців. Нічим не можна так сильно їх порадувати, як придбанням домашнього улюбленця. Взагалі, спілкування з тваринами дуже благотворно діє на цих дітей - підвищує їм настрій, робить їх більш веселими, активними і життєрадісними.

Здоров'я стрільця

Зазвичай діти стрільці відрізняються міцним здоров'ям і сильним імунітетом, а тому рідко хворіють. Найбільша загроза для здоров'я маленького стрільця - це різні порушення обміну речовин. Тому їм категорично протипоказані дві речі: переїдання та недостаток рухової активності. Стрілець легко може погладшати і скинути зайву вагу йому буде досить важко.

Нерідко такі діти мають проблеми зі шкірою і страждають дерматозом, екземою, алергією. При цьому спровокувати висипання на шкірі може як перегрівання, так і переохолодження, або навіть підвищена вологість.