Перейти до контенту

Дитина телець

ДИТИНА ТЕЛЕЦЬ

гороскоп телець Типовий маленький телець - це слухняна, урівноважена, спокійна дитина, яка вміє заслужити симпатію вчителів, батьків і ровесників. Одне з найбільших його достоїнств полягає в тому. Що він уміє ставити перед собою розумні цілі та правильно розраховувати свої сили при реалізації задуманого. Але при цьому батьки і педагоги повинні враховувати, що маленький телець є флегматиком і йому властива деяка повільність. Якщо його постійно квапити і підганяти, то можна навіть довести до нервового зриву.

Діти тельці все роблять неквапливо, а до своїх цілей йдуть повільно, але зате із завидною завзятістю. Поспішати маленькі тельці не люблять і не вміють.

Особливості характеру тельця

У характері дітей тельців є ще одна типова особливість. Їм властива сталість у звичках, симпатіях та антипатіях. Якщо ваш малюк знаходить собі захоплення до душі, то будьте впевнені, що це надовго. Дитина телець не любить часто переключатися з однієї гри на іншу і здатна годинами возитися з улюбленою лялькою, малювати, або будувати будиночки з конструктора. І якщо іграшка їй сподобалася, то можете не сумніватися, що набридне вона дитині нескоро.

Треба зауважити, що тельці – не найбільш товариські діти. Незважаючи на зовнішню дружелюбність і вміння ладити з усіма, вони нелегко сходяться з іншими дітьми. Для того, щоб по-справжньому подружитися з однолітком, тельцю потрібен певний час на звикання до свого нового товариша та пізнання його характер. Справжніх друзів у маленького тельця небагато, зате він дорожить ними і намагається зберігати дружбу впродовж багатьох років.

Маленькі тельці в більшості схильні до впертості. З одного боку, завдяки впертості вони успішно добиваються своїх цілей. Але з іншого боку ця якість заважає їх виховувати. Якщо дитина телець твердо вирішила вчинити по-своєму, то відмовляти її, або тим більше карати, буде марно. Якщо телець раптом затявся, з ним слід поговорити як з дорослим, дохідливо пояснивши, в чому його вигода і користь. Телець є одним з найбільш практичних знаків Зодіаку, тому навіть у найменших діток добре розвинений здоровий глузд.

Інтелект тельця

Діти тельці мають непогані здібності до навчання, як процесу. Вони посидющі, дисципліновані та люблять працювати на уроках, тому їх шкільна успішність, як правило, на висоті. Але для того, щоб дитина телець добре вчилася, їй необхідно створити спокійну, сприятливу в психологічному плані обстановку як у школі, так і вдома. Справа в тому, що ці малюки дуже погано переносять суєту, зміни і конфлікти. Якщо маленький телець з якої-небудь причини відчуває постійний душевний дискомфорт та занепокоєння, то можна навіть не сподіватися на відмінний табель.

Діти тельці люблять працювати в спокійному, неспішному ритмі, а тому не дуже добре справляються з завданнями, які вимагають швидкої реакції. Зазвичай дітям тельцям, щоб запам'ятати шкільний матеріал, потрібно хоча б пару раз його повторити. Але якщо маленький телець добре зрозумів і вивчив якусь тему, то запам'ятовує її надовго.

Інтереси тельця

У маленьких тельців дуже розвинене почуття прекрасного, їх приваблює рукотворна і природна краса. Майже всі діти тельці люблять малювати, співати, танцювати, тим більше що це у них непогано виходить. У більшості цих дітей вроджене почуття ритму та хороший музичний слух. Люблять вони попрацювати й руками, причому їх вироби не тільки красиві, але й завжди мають якесь прикладне призначення. До речі, тельці і в майбутньому часто вибирають творчі професії. Тому, якщо у вашого маленького тельця є якісь таланти, допоможіть йому їх розвинути.

Типові діти тельці дуже тонко відчувають красу природи і обожнюють все живе. Тривале перебування на природі діє на них благотворно - заспокоює, оздоровлює, заряджає енергією. Не відмовляйте такій дитині, якщо вона попросить вас завести собачку, кішку або морську свинку. Спілкування з домашнім улюбленцем здатне доставити маленькому тельцю море радості, щастя і задоволення.

Читати діти тельці люблять далеко не все підряд. Найбільше дівчаткам подобаються книги «про любов», а хлопчики можуть бути небайдужі до поезії. А ось філософські або психологічні книги їх не дуже захоплюють. Справа в тому, що тельці сприймають життя через почуття і не дуже схильні до абстрактних роздумів.

Можна сказати, що особистість дитини тельця формується і розкривається досить повільно. Тільки ближче до старших класів така дитина починає замислюватися про те, ким вона стане в майбутньому, чим буде займатися, яку професію обере. Як правило, юні тельці мріють про те, щоб їх майбутня професія була не тільки улюбленою, але й прибутковою.

Здоров'я тельця

Найчастіше дитина телець – це рум'яний здоровий маленький здоровань. Якщо маленький телець живе у спокійному оточенні та дотримується режиму дня, то хвороби просто обходять його стороною. Діти тельці – це великі ласуни, а їсти багато солодкого, як відомо, шкідливо для здоров’я. Тому батьки повинні стежити, щоб їхній малюк рідше налягав на булочки та цукерки і частіше вживав фрукти та овочі. Дуже важливо, щоб малюк гуляв на вулиці, та й взагалі побільше рухався.

Найвразливіше місце Тельців це горло, тому коли у них падає імунітет, малюки починають хворіти на ангіну, ларингіт, фарингіт. Причому діти-Тельці схильні купувати хронічні, уповільнені хвороби, тому, чим раніше розпочато лікування виник захворювання, тим краще!