Перейти до контенту

Дитина терези

ДИТИНА ТЕРЕЗИ

гороскоп терези Дитина терези з самого раннього віку вміє робити дуже хороше враження на оточуючих. І як можна не захоплюватися чарівним малям, яке рідко вередує, зате завжди ввічливе зі старшими і дружелюбне з ровесниками? Дитина Терези, як і всі діти, іноді бешкетує, але при цьому вона вміє вести себе так, що витівки виглядають дуже милими і безневинними. Навіть коли ці діти дуже хочуть отримати від батьків іграшку або солодощі, вони ніколи не будуть зі сльозами й істериками вимагати бажане, а стають такими ласкавими і ніжними, що зачаровані батьки самі мчать в магазин купувати улюбленому чаду все, що воно бажає.

Діти Терези мають розвинуте почуття прекрасного і наділені відмінним смаком. Особливо це стосується дівчаток, які з самого раннього віку люблять чепуритися перед дзеркалом і вбиратися в одяг з рюшечками і бантиками. Якщо такій дівчинці не сподобається плаття, в яке її нарядили, вона може сильно засмутитися.

Особливості характеру Терезів

Діти Терези мають дуже легкий і веселий характер. Їх настрій майже завжди радісний і піднесений, тому інші діти їх люблять за позитивний настрій і з задоволенням з ними дружать. Навіть якщо таку дитину образити або засмутити, то вона дуже швидко забуде все погане і, не пройде й півгодини, як вона буде знову грати і веселитися, ніби нічого поганого не сталося.

Діти Терези починають рано допомагати батькам по господарству, причому із задоволенням роблять це за власним бажанням. Особливо вони люблять робити генеральне прибирання. Справа в тому, що Терези дуже люблять порядок, в тому числі і в речах, тому на будь безлад реагують дуже гостро і тут же намагаються його усунути. Як правило, дитина Терези завжди прибирає за собою розкидані іграшки, а коли йде в школу, то на її навчальному столі завжди панує ідеальний порядок - всі зошити й книжки знаходяться на своєму місці.

Інтелект Терезів

Діти Терези завжди намагаються старанно вчитися, бо не люблять засмучувати своїх батьків поганими оцінками. Але бути круглими відмінниками їм не завжди вдається, бо у багатьох Терезів бувають негаразди з точними та природничими науками - фізикою, хімією, алгеброю. До третього-четвертого класу маленькі Терези вчаться дуже добре, а потім їх успішність може спадати. Якщо є можливість, краще віддати їх в школу з поглибленим вивченням мов, літератури та історії. Найулюбленіші шкільні предмети дітей Терезів - спів, малювання і праця, том вибір додаткової освіти теж краще обмежити сферою мистецтва. А ось фізкультуру ці діти не дуже люблять, особливо коли вона пов'язана з необхідністю з змагатися. На спортивних змаганнях Терези так нервують, що тільки через це можуть прийти до фінішу останніми.

Інтереси Терезів

Як правило, інтереси Терезів мають творчу спрямованість. Майже всі ці діти люблять співати, танцювати, малювати, ліпити фігурки з пластиліну. Дівчатка Терези із задоволенням вчаться шити, вишивати, в'язати, плести макраме. Хлопчики Терези обожнюють конструктори, з яких можна побудувати що-небудь цікаве, і які дають великий простір для творчої фантазії.

Дуже багато дітей Терезів з самого дитинства мріють стати акторами і актрисами, тому вони наслідують своїх кумирів як в поведінці, так і в манері одягатися. Батькам, що виявили у своєї дитини яскраво виражену здатність до наслідування, можна спробувати віддати її в театральний гурток.

А ще діти Терези дуже люблять читати. Причому, хлопчики зачитуються пригодницькою літературою, а дівчатка обожнюють любовні романи. Слід зауважити, що Терези - один з найромантичніших знаків Зодіаку. Тому не дивно, що ці діти змалку зачитуються віршами, а іноді навіть роблять спроби складати їх самі.

Дівчатка і хлопчики Терези рано починають мріяти про любов і романтику. Ніхто не вміє так красиво доглядати за дівчатками, як хлопчик Терези. А дівчатка Терези виглядають і поводять себе як маленькі принцеси, тому хлопчаки юрбою проводжають їх зі школи додому і б'ються за право нести їхні портфелі.

Здоров'я Терезів

Ці діти не дуже витривалі, їх здоров'я сильно піддається впливу зовнішніх факторів. Якщо дитину з самого раннього дитинства не загартувати та не привчити дотримуватися режиму дня і робити вранці зарядку, вона може вирости дуже слабкою.

Найвразливіше місце всіх Терезів - нервова система. Тому дітей слід захищати від стресів, а методи виховання вибирати м'які. Дитина Терези легко може заробити нервовий зрив, якщо на неї всього лише накричати.

У Терезів не дуже хороший кровообіг, тому вони повинні тепло одягатися і ні в якому разі не переохолоджуватися. Зі спортом також їм слід бути обережними. Енергії у дітей Терезів не дуже багато, і посилені фізичні навантаження не йдуть їм на користь.