Перейти до контенту

Дитина водолій

ДИТИНА ВОДОЛІЙ

гороскоп водолій Діти водолії, як правило, мають неординарний характер і ведуть себе дуже незалежно. Вони нікому не дозволяють собою командувати та зневажати себе. Типова дитина водолій своєю поведінкою виділяється на тлі інших дітей та привертає до себе увагу дорослих, часом навіть не бажаючи цього та не докладаючи для цього ніяких зусиль. І хоча для них опинитися в центрі уваги - звична справа, діти водолії абсолютно не честолюбні та не хвалькуваті, а тому не зазнаються, навіть коли їх хвалять або ставлять у приклад іншим.

Маленькі водолії, потрапивши в новий дитячий колектив, швидко в нього вливаються і збирають навколо себе велику компанію. Інші діти тягнуться до водоліїв, хочуть з ними дружити, бо поруч з ними ніколи не буває нудно. До лідерства в колективі діти водолії не прагнуть, у них немає схильності командувати або маніпулювати ровесниками. Але, як це не парадоксально, неформальними лідерами дитячих компаній дуже часто виявляються саме вони, оскільки водолії мають справжній дар знаходити друзів та привертати до себе загальну прихильність. І це не дивно, бо при спілкуванні з ровесниками вони ведуть себе настільки доброзичливо і безпосередньо, що можуть без зусиль навіть недоброзичливця перетворити на щирого друга.

Особливості характеру водолія

Через те, що діти водолії відрізняються волелюбністю і не терплять наказного тону, батькам і педагогам не завжди легко знаходити з ними спільну мову. Коли ваш маленький водолій вас не слухається і проявляє характер, не намагайтеся на нього тиснути і не примушуйте його робити те, що він не хоче, якщо не хочете натрапити на непробивну впертість. Є два способи змусити дитину водолія щось зробити або чимось зайнятися. Перший спосіб - це просто попросити його про послугу. Водолії настільки добрі, що ніколи не можуть відмовити, коли їх про щось просять. І другий спосіб - зацікавити дитину, роз'ятрити її інтерес. Діти водолії дуже цікаві та ніколи не відмовляться від можливості набути нового досвіду або нових знань.

Слабке місце багатьох водоліїв - неорганізованість. Вони можуть так захопитися власними фантазіями або якою-небудь цікавою справою, що геть забувають про те, що потрібно зробити уроки або допомогти мамі по господарству. Тому розвивати у водолія організованість і дисциплінованість та привчати до порядку потрібно з самого раннього віку, щоб ці якості якнайшвидше увійшли в звичку.

Інтелект водолія

Типова дитина водолій наділена просто невичерпною жагою до знань, тому рідко має серйозні проблеми з навчанням. Якщо маленький водолій не встигає з якогось предмету, то, швидше за все, причину цього потрібно шукати не в поганих здібностях, а в непосидючості та неуважності. Діти водолії в більшості своїй за темпераментом холерики, а тому їм нелегко змушувати себе зосереджуватися на навчанні, особливо якщо досліджуваний предмет нецікавий. Але зате у них хороша пам'ять, до того ж вони досить кмітливі - ці якості дуже допомагають вчитися не гірше, а іноді навіть краще за однокласників. Однак відмінні оцінки водолії найчастіше мають не з усіх предметів, а тільки з тих, які їм подобаються.

Дуже часто у дітей водоліїв спостерігається математичний склад розуму, тому з алгебри, геометрії, хімії, фізики та інших точних і природничих наук вони часто отримують найвищі бали і йдуть попереду однокласників, або навіть шкільної програми. Якщо у дитини водолія з'явиться інтерес до якогось предмету, вона навряд чи стане обмежуватися поясненнями вчителя. Швидше за все, запишеться в міську бібліотеку, набере там купу підручників, а потім блисне на уроці такими знаннями, що педагог буде здивований.

Інтереси водолія

Коло інтересів типової дитини водолія досить широке. При цьому захоплення можуть часто змінюватися під впливом обставин. Навіть батьки, які добре знають свою дитину, не завжди можуть вгадати, яке заняття його зацікавить завтра чи післязавтра, а що для неї залишить байдужим. Сьогодні ваш маленький водолій може захопитися малюванням, а вже через тиждень йому захочеться записатися в спортивну секцію - від нього можна чекати всього. Тому не дивно, що у багатьох дітей водоліїв буває відразу кілька улюблених хобі. Зате вони завжди чимось зайняті, постійно до чогось прагнуть. Водолій, який сумує від неробства і не знає, чим би зайнятися – це надзвичайно рідкісне явище.

Але найбільше ваблять і цікавлять таких дітей передові знання та досягнення людства. Кожен справжній водолій з дитинства мріє втілити в життя якусь фантастичну мрію, стати першовідкривачем. Багато з цих дітей читають наукову фантастику або старанно намагаються освоїти якісь складні знання та вміння. Якщо ваш маленький водолій ще не знайшов собі захоплення - запишіть його в комп'ютерний гурток чи в гурток юного хіміка і ви не прогадаєте.

Здоров'я водолія

Найбільше у дітей водоліїв вразлива нервова система. Під впливом нешкідливих на перший погляд обставин у таких дітей можуть розвинутися неврози, фобії та пов'язані з ними соматичні хвороби. Діти водолії рідко хворіють на хронічні захворювання. Найчастіше хвороби у них протікають в гострій формі, з високою температурою, але при правильному та своєчасному лікуванні вони швидко виліковуються.

В цілому можна сказати, що діти водолії мають дуже міцне здоров'я, тому його необхідно зміцнювати з самого раннього віку, а саме: займатися загартовуванням та фізкультурою, дотримуватися суворого режиму дня, не перевтомлюватися та добре висипатися. В іншому випадку імунітет дитини поступово слабшає, і тоді у нього можуть початися нескінченні ангіни, застуди та бронхіти.