- Лікування кору лікарськими рослинами
- Лікарські трави допоможуть при скарлатині
- Альтернативний спосіб лікування дифтерії
Дитячі інфекційні хвороби підлягають лікуванню в стаціонарі або вдома під наглядом лікаря. Але, крім традиційних методів лікування, в таких випадках дуже ефективними можуть бути засоби народної медицини.
Лікування кору лікарськими рослинами
Якщо в дитини кір, пришвидшити висипку можна за допомогою настоянки з плодів глоду. Для цього глід необхідно пропустити через кавомолку або потовкти в порошок. Дві чайні ложки отриманої сировини слід настояти в 200 мл окропу протягом 4 години, потім процідити. Дитина повинна випити весь настій протягом 3 - 5 годин дрібними порціями.
Також помічним є відвар з квіток фіалки триколірної. Для цього 2 чайні ложки лікарської рослини засипають на 200 мл гарячої води, доводять до кипіння і через півтори дві хвилини виключають вогонь. Після цього відвар слід настояти півгодини, процідити та давати пити дитині протягом дня. Робити це необхідно з тієї причини, що занадто повільний виступ висипки назовні може викликати висипання на внутрішніх органах, а це може призвести до тяжких наслідків.
Лікарські трави допоможуть при скарлатині
Молодим батькам бажано мати в домашній аптечці сушене коріння городньої петрушки. Одну столову ложку подрібненого коріння (влітку можна скористатися свіжими) заварюють у склянці окропу, настоюють в термосі, або тепло загортають посуд, та настоюють протягом 8 годин. Настій проціджують і дають дитині по одній столовій ложці 4 рази на день за півгодини до прийому їжі. Було помічено, що такий настій з коріння петрушки швидше виганяє висип при кору та скарлатині, полегшуючи і скорочуючи тривалість важкої хвороби.
Якщо в дитини скарлатина, можна застосувати препарати з бедренця ломикаменю, які можна вживати паралельно з антибіотиками, оскільки вони є повністю сумісними. Одну столову ложку подрібненого коріння варять 10 хвилин на малому вогні в 0,5 л води, потім переливають весь вміст в термос на 4 години, або стільки ж часу настоюють, тепло закутавши посуд. Дають дитині пити від однієї третини до половини склянки 3 - 4 рази на день до прийому їжі. Також добре завжди мати під рукою спиртову настоянку коріння бедренця, яку при скарлатині слід давати дитині по 15 крапель на столовій ложці води 3 рази на день до прийому їжі.
Альтернативний спосіб лікування дифтерії
Якщо в дитини дифтерія, потрібно змішати стовчений в порошок корінь бедренця з медом та наробити пігулок, розміром як справжні горошини. На кожну порцію слід відміряти пів грама (приблизно, 1/10 чайної ложки). Через кожні 4 години дитина повинна приймати по одній пігулці, запиваючи водою. При цьому уражені нальотом місця в горлі змащують горілчаною настоянкою плодів софори японської або золотого кореня (родіоли рожевої). Роблять це за допомогою намотаної на паличку вати, змочуючи її в настоянці.
Дифтерія – це дуже небезпечне та важке захворювання, яке забрало чимало життів. Ось чому різноманітні зібрання рецептів народної медицини містять проти цього захворювання багато порад. Ось один з перевірених часом рецептів від дифтерії. Лимони подрібнюють разом з журавлиною або брусницею та віджимають з подрібненої суміші дві склянки соку. Перший стакан слід підігріти і дати випити хворій дитині маленькими ковтками. А сік з другого стакану використати для полоскання горла через кожні півгодини. У м’якоть, що залишилася після отримання соку, необхідно влити одну чарку спирту, ретельно вимішати та накласти компрес на горло. Як стверджують старовинні записи, хвороба таким чином повністю виліковується за три дні.
Зрозуміло, що самостійно лікувати дифтерію дуже ризиковано та небезпечно, адже на сьогоднішній день існують більш ефективні традиційні засоби лікування цієї хвороби. Однак при екстраординарних ситуаціях, коли допомога лікаря неможлива, або її потрібно дуже довго чекати, такий рецепт здатен врятувати дитині життя.