Перейти до контенту

Лікування імпотенції лікарськими травами


лікарські трави від імпотенції В перекладі з латинської імпотенція (impotentis) означає безсильний, слабкий. Це порушення статевої функції, при якому статевий акт або зовсім не може бути виконано, або можливий лише в неповному обсязі. Розрізняють кілька основних форм імпотенції:
- внаслідок функціональних змін у центральній нервовій системі;
- внаслідок органічних змін нервової системи;
- внаслідок захворювання статевих органів;
- внаслідок механічних перешкод або при порушеннях функціонування ендокринної системи.
При імпотенції, зумовленій функціональними порушеннями центральної нервової системи мова може йти про одну з двох форм: кортикальну або спинальну.

Кортикальна форма імпотенції виникає при порушенні рівноваги між процесами гальмування та роздратування. Виділяють наступні групи кортикальної імпотенції:
- з підвищенням гальмуючого впливу на статеву функцію;
- з підвищенням збудливого впливу на статеву функцію;
- з аномалією статевої функції.

Методи лікування імпотенції

Найбільш часто зустрічається кортикальна форма імпотенції з підвищенням гальмуючого впливу на статеву функцію. При гальмуванні статевої збудливості в більшій або меншій ступені знижується статевий потяг. При цьому ерекція може залишатись нормальною, проте нерідко вона ослаблена або відсутня. Оргазм у разі здійснення статевого акту знижений.

Лікування імпотенції лікарськими рослинамиПри гальмуванні центру ерекції, як правило, порушується адекватна ерекція. З'являючись, ерекція зазвичай зникає перед самим початком статевого акту, не буває при цьому й еякуляції. Статевий потяг у таких хворих нормальний, сексуальні центри та статеві органи без патологічних змін, що доводиться настанням ерекції у сні або в стані неспання при близькому знаходженні жінки, при думках про можливість статевого акту з нею. Причинами, що сприяють посиленню гальмуючого впливу кори головного мозку на статеву функцію, можуть бути різного роду фобії, боязнь невдачі, зараження венеричною хворобою, можливості небажаного запліднення, страх бути захопленим зненацька.

Гальмуючим фактором може служити неприємний запах з рота у жінки, випадково помічене родима пляма на незвичайному місці і т.п. Гальмування статевої функції з ослабленням потенції та пониженням статевого потягу може бути обумовлено депресивним станом, сильними негативними емоціями. Гальмування статевої функції характерно для хворих неврастенією та психастенією.

Кортикальна імпотенція з підвищенням збудливого впливу кори головного мозку на статеві центри характеризується зазвичай швидким виверженням сімені, наступаючим в різко виражених випадках ще до початку статевого акту, а іноді в результаті лише психічного впливу (наприклад, еротичних уявлень). Ерекція при цьому може бути нормальною або ослабленою, але настає часто та швидко, іноді навіть з незначного приводу.

Такого роду порушення статевої функції нерідко є одним з симптомів загальної неврастенії або психастенії. У виникненні передчасного сім'явиверження кортикального походження мають значення ті ж психогенні чинники, які викликають гальмування ерекції. Якщо у лабільного в психічному відношенні чоловіка під впливом будь-яких із зазначених причин колись відбулася «осічка», він не може забути про це, що призводить до повторного передчасного сім'явиверження при наступних спробах статевого зближення.

Спинальна форма імпотенції викликається поразкою спинномозкових центрів ерекції та еякуляції. Причиною цієї форми можуть бути відхилення від нормального статевого життя, статеві надмірності, переривання та затягування статевого акту, онанізм, незадовільне статеве збудження і т.д. При патологічному порушенні обох спинномозкових центрів ерекція нормальна, але часто і швидко виникає з незначного приводу. Сім'явиверження настає швидко, іноді ще до початку статевого акту. Деякі хворі скаржаться на прискорені нічні (а іноді й денні) полюції.

Підвищення збудливості спинальних центрів зазвичай закінчується їх виснаженням. При цьому в першу чергу виснажується легко вразливий центр ерекції, тоді як більш стійкий центр еякуляції ще продовжує перебувати в стані розрядження. У хворих з подібним станом статевих центрів відбувається швидке сім'явиверження при більш-менш ослабленій ерекції.

Імпотенція внаслідок органічних уражень центральної нервової системи є результатом травм та органічних захворювань головного мозку (склероз, пухлини, прогресуючий параліч і т.п.). Цей вид імпотенції відрізняється багатогранністю проявів. Статеві розлади таких хворих рідко є приводом для звернення до лікаря, так як тут на перший план виступають інші, більш важкі симптоми захворювання.

Імпотенція внаслідок захворювання статевих органів обумовлена в основному простатитом та колікулітом. У виникненні цих захворювань мають велике значення всі патогенні чинники, які викликають тривале порушення кровообігу та явища застійної гіперемії в задній частині сечівника та в передміхуровій залозі. Тривала застійна гіперемія призводить до серозного просякання тканин, а потім до розвитку запального процесу в задній частині сечовипускального каналу, сім’яного горбка та передміхуровій залози. Причинами цього можуть бути статеві надмірності, перерваний статевий акт, незадовільне статеве збудження, надмірний онанізм та ін.

Патологічні зміни в статевих органах викликають порушення функції спинномозкових статевих центрів, настає патологічне підвищення їх збудливості, котре в подальшому змінюється їх виснаженням. Клінічні прояви імпотенції внаслідок урологічних захворювань та спинальної імпотенції однакові та в основному залежать від стану спинальних статевих центрів.

Ендокринна імпотенція викликається падінням внутрішньої секреторної функції яєчок, зазвичай супроводжується як пониженим статевим потягом, так і ослабленням ерекції аж до повного її зникнення. Порушення функції яєчок може з'явитися наслідком їх вродженого недорозвинення, травми або порушення їх ендокринологічної взаємодії з іншими залозами внутрішньої секреції (гіпофіз, наднирники, щитовидна залоза). Вікові зміни в яєчках теж можуть з'явитися причиною цього виду імпотенції.

Чоловічий клімакс має свою специфіку та своє фітолікування. Треба встановити суворий розпорядок дня та постійно його дотримуватись. Уникнути зниження статевих функцій з віком неможливо, але віддалити його цілком реально. Поради тут прості: зберегти звичний, котрий склався протягом років життєвий устрій в усьому, в тому числі і в сексі. Не займатися ним занадто активно, щоб не виснажувати себе. Не можна забувати про фізкультуру. Побільше бувати на свіжому повітрі. Також необхідно підтримувати організм вітамінами, правильно харчуватись.

Помічено, що статеву функцію підтримують не лише окремі лікарські рослини, але й такі звичайні харчові продукти, як кава, шоколад, мед, волоські горіхи, жовток курячого яйця, півнячі гребені, вміло приготовані, зварені та спожиті у вигляді порошку яєчка барана.

В любовних справах дуже корисна звичайна морква, адже вона насичує організм комплексом вітамінів. Арабська медицина радить гасити моркву в молоці. При регулярному вживанні це блюдо підвищує «сексуальний апетит», сприяє покращенню виконання подружніх обов'язків. Обов'язковим є відвідування парової лазні. Сонячні ванни повинні супроводжувати пацієнта всюди. Необхідні також два невеликих, від 3 до 6 днів, голодування, та одне більш довготривале - до 20 днів перед початком лікування імпотенції.

Деякі досвідчені лікарі радять купити в аптеці від імпотенції комплект розширювачів заднього проходу. З чотирьох розширювачів слід вставляти в задній прохід спочатку найменший, потім все більший і більший за розміром. Всім чоловікам, які страждають імпотенцією, необхідно користуватися такими розширювачами (масаж передміхурової залози). Ви здивуєтеся, яку величезну користь здатні принести вони в даному випадку.

Рецепти лікування імпотенції

При підвищеній збудливості та розладі еякуляції показана настоянка півонії: по 15-20 крапель 3 рази на день.

Настоянка календули застосовується по 1 чайній ложці три рази на день також при розладі еякуляції.

Загальнозміцнюючий склад: плоди горобини - 20 г, плоди шипшини - 20 г на півлітри окропу. Настоювати 6 годин. Пити по півсклянки тричі на день.

Ягоди горобини та листя агрусу по 30 г. Готувати та вживати як, в попередньому рецепті.

Крім того, рекомендується приймати з їжею більше соків та овочів, особливо сік капусти по півсклянки тричі на день.

Сік селери має заспокійливу дію, стимулює нервову систему.

Китайські лікарі лікували хворих імпотенцією переважно женьшенем. При повному статевому безсиллі взяти женьшеню 40-50 г, настояти його добу на 0,5 л очищеної горілки. На наступний день підігріти настій до 50 градусів, добре збовтати та поставити в тепле темне місце ще на тиждень. Через тиждень настоянка готова до вживання. Організм до неї повинен звикнути. Пити по 1 столовій ложці 3 рази на день перед прийомом їжі. Коли настоянки залишиться менше, ніж 1/5 пляшки, долити горілкою до попереднього об’єму, добре збовтати та вживати далі по 1 столовій ложці 3 рази на день. Таким чином доливати настоянку горілкою можна не більш ніж 2 рази. Після другого доливання настій женьшеню слід приготувати свіжий.

Прекрасним засобом, що стимулює статеву активність, є пилок рослин. Його називають джерелом бадьорості та енергії, і засобом, що підвищує життєву енергію та настрій. Збирають пилок навесні. Вживати його слід по 1/2 чайної ложки 2 рази на день протягом 2 тижнів.

Аїр болотний - кореневища рослин ріжуть та висушують. Столову ложку висушених та подрібнених коренів заливають склянкою окропу і настоюють протягом години в теплому місці. Вживати тричі на день по 50 мл перед вживанням їжі.

Чай з шишок хмелю пити по 200 грам 2 рази на день.

Коноплі посівні. Використовують злегка підсмажене конопляне насіння як засіб, підсилюючий статеву функцію.

Дубровник звичайний має збудливу дію. П’ять чайних ложок сухої трави заливають склянкою окропу, варять 5 хвилин, потім настоюють годину. Вживати по 50 мл 3 рази на день перед їжею.

Жовта водяна лілія. Застосовується при імпотенції з ослабленим статевим потягом. Чотири столові ложки коріння варять 5 хвилин в літрі води. П'ють по 50 мл двічі на день.

Заячий горох (еспарцет піщаний). Настій трави та коріння використовують при ослабленій статевій функції. Траву збирають під час цвітіння, коріння - восени.

Клен гостролистий. В народній медицині застосовують як засіб, що підсилює статеву активність. Столову ложку висушеного листя заливають склянкою окропу. Настоюють годину та вживають по 50 мл тричі на день.

Розмарин лікарський. Застосовується як хороший загальнозміцнюючий засіб при занепаді сил, астенії, статевій слабкості. Молоді пагони зрізають в момент цвітіння, сушать, відділяють листя. Столову ложку листя настоюють протягом години на 0,5 л окропу, потім проціджують та п’ють півсклянки тричі на день.

Спаржа лікарська. Використовувати слід настій плодів: 10 ягід заливають 400 мл окропу, настоюють в закритій банці 6 - 8 годин. П’ють по 50 мл тричі на день.

Повилика європейська. Застосовується в народній медицині як засіб, що підсилює статеву функцію. Висушене насіння приймають по чайній ложці тричі на день.

Зерна волоського горіха подрібнити, залити медом у рівних пропорціях, вживати по 2 чайні ложки двічі на день, запиваючи молоком, через 20 хвилин після прийому їжі. Курс лікування - 1 місяць.

Зелень петрушки та кінзи змішують 1:1. Вживати по 1 столовій ложці постійно.

Аралія. Настоянка з коріння: 1 частина коренів залити 5 частинами 70-градусного спирту, закрити посудину корком та настояти в темному місці протягом 10 днів, періодично збовтуючи. Потім настій процідити та пити по 15 крапель на воду двічі на день перед вживанням їжі протягом двох тижнів.

Анемона лісова. В народній медицині застосовується відвар цієї трави для лікування імпотенції. При застосуванні необхідно бути обережним, оскільки рослина отруйна. Столову ложку заливають 500 мл окропу, годину настоюють, охолоджують та вживають по 50 мл двічі на день.

Барвінок малий використовують для посилення статевої функції. Для цього 20 г сухої рослини з квітами варять на повільному вогні в 250 мл горілки 10 хвилин. Приймають по 10 крапель вранці та ввечері протягом 4 днів. Після двотижневої перерви лікування повторюють. Всього слід пройти 3 курси. Рослина отруйна! Передозування неприпустиме!

Лимонник китайський. Цю рослину можна купити в аптеках та приймати по 35 - 40 крапель 3 рази на день.

Цибуля ріпчаста підвищує статевий потяг та посилює діяльність статевих залоз. Також збільшує вироблення сперми в організмі. Вживають цибулю як у свіжому вигляді, так і в вигляді настою.

Пастернак посівний. В народній медицині використовується як загальноукріплюючий засіб, який підсилює потенцію. Для цього 4 столові ложки подрібнених коренеплодів та 6 столових ложок цукру слід розтерти та залити 400 мл окропу. Варити 15 хвилин та настоювати 8 годин. Вживати по 1 столовій ложці 4 рази на день за півгодини до вживання їжі.