Перейти до контенту

Лікування кісти печінки народними методами


народні засоби від кісти печінки З кожним наступним роком негативний вплив на печінку кожного з нас поступово зростає. Це пов'язано з негативним станом екології та низькою якістю продуктів харчування, які дуже відчуває печінка людини. Кіста печінки представляє собою утворення капсули з рідиною всередині печінки. Спочатку вона про себе не дає знати і люди не відчувають на перших стадіях наявність кісти, однак в літньому віці вона часто збільшується, про що свідчать болі у підребер'ї, нудота і відрижка. Дане захворювання зазвичай лікується за допомогою лікарських препаратів, що вживаються тривалий час відповідними курсами. При прогресуванні цього захворювання залишається лише один вихід - хірургічне втручання. Лікування кісти печінки народними методами може допомогти лише на початковій стадії захворювання.

При лікуванні печінки дуже важливе правильне харчування та радикальна зміна раціону. В першу чергу слід відмовитися від копченого і жирного м’яса, вживаючи тільки індиче та куряче м'ясо. Крім цього слід їсти якомога більше риби. Основою харчування при лікуванні кісти печінки повинні становити фрукти, овочі та крупи. Також слід повністю видалити зі свого раціону молочні продукти з тривалим терміном зберігання та бажано взагалі відмовитись від сиру. Вживати потрібно лише молочні та кисломолочні продукти з коротким терміном зберігання. Увагу варто приділити кисломолочним продуктам, що містять ацидофільні добавки та біфідобактерії.

Принаймні на період лікування потрібно відмовитись від куріння та спиртних напоїв. Вживання кави та какао слід звести до мінімуму. Щоб покращити стан печінки та її функціонування дуже важливо їсти квашені продукти. Крім цього рекомендується збільшити у раціоні кількість буряка та різноманітних салатів, до складу яких входять морква та буряк. Позитивний ефекти забезпечить також вживання кориці, часнику, перцю, куркуми, бо всі перелічені прянощі стимулюють відтік лімфи та сприяють зменшенню кісти.

Цвіт і листя акації

Японці вважають акацію цілющою рослиною. Відомо, що речовини, які містяться у листі та квітах акації, значно полегшують протікання цього захворювання. Щоб приготувати настойку акації потрібно взяти 4 столові ложки сухого цвіту і листя акації, та залити пляшкою міцної горілки або спирту. Після цього ліки ставляться у тепле місце та настоюються в темяві протягом 10 днів. Періодично пляшку треба перевертати і збовтувати її вміст. Потім ліки зливаються за зберігаються в холодильнику або прохолодному місці. Вживати настойку акації треба по 15 грам 2 рази на добу протягом місяця.

Перепелині яйця

Як відомо, захворювання печінки люди з давніх часів лікували за допомогою перепелиних яєць. Для забезпечення лікувального ефекту необхідно випивати протягом трьох тижнів щоденно по 5 сирих перепелиних яєць, після пробудження зранку. Лікувальний ефекти підсилиться, якщо перепелині яйця доповнити лікарськими травами.

Коріння оману

Значно полегшити перебіг хвороби можна за допомогою настойки кореня оману. Така настойка забезпечує нормалізацію роботи печінки та позитивно впливає на травлення. Щоб приготувати настойку з кореня оману слід 30 грам чистих промитих коренів рослини залити трьома літрами кип’яченої води в скляному або емальованому посуді та додати столову ложку сухих дріжджів. Потім ліки мають бродити в теплі протягом 48 годин. Готові ліки потрібно зберігати в прохолодному місці. Приймають таку настойку малими порціями після їжі аж доки не буде використано весь запас. Після цього робиться перервана на 1 місяць і лікування повторюється.

Листя лопуха

Це перевірений часом і безпечний засіб. Завдяки застосуванню лопуха значно покращується стан і робота печінки. Однак ці ліки сезонні, бо для їх виготовлені необхідно мати траву молодого лопуха. Свіжу траву промивають, віджимають і підсушують.

Кедрові горіхи

Дуже помічним при кісті печінки вважається відвар лушпиння кедрових горіхів. Щоб отримати такий відвар треба в емальовану посудину насипати склянку лушпиння кедрових горіхів, залити літром води та кип’ятять протягом півгодини. Отримані ліки необхідно випити протягом дня і на наступний день заварити нову порцію ліків. Курс лікування відваром кедрових горіхів триває 1 місяць.