Перейти до контенту

Лікування туберкульозу народними методами


народні засоби від туберкульозу Туберкульоз належить до захворювань, які викликаються мікобактеріями, При цьому до групи ризику можливого ураження туберкульозом, як правило, належать люди з імунними порушеннями та зниженим імунітетом. Крім цього, ймовірність заразитись туберкульозом значно збільшується при контакті з людьми, що хворіють цим захворюванням. Як відомо, туберкульоз поширюється через повітря крапельним шляхом. Це захворювання поступово прогресує і вражає органи людини, що супроводжується атрофією тканин. Ознаками захворювання є тривале збільшення температури, сонливість, загальна слабкість та значне потовиділення навіть без фізичного навантаження.

При захворюванні на туберкульоз легень в людини зазвичай виникає сильний кашель, що супроводжується болем, а при ураженні шкіри, хребта та інших органів відчувається біль та утворюються ущільнення. При цьому часто порушується травлення.

Лікування туберкульозу лікарськими рослинами і нетрадиційними засобами в домашніх умовах в любому випадку повинно відбуватись під контролем лікаря. Народні методи лікування туберкульозу вимагають багато часу і є довготривалими. Зазвичай вони застосовуються в комплексі з традиційною терапією. Як відомо, основними методами лікування цієї хвороби є хірургічне втручання, застосування традиційних препаратів та хіміотерапії. Після цього людина направляється у санаторно-курортні заклади для подальшої реабілітації. Чим швидше буде виявлено в людини туберкульоз – тим більший шанс на повне одужання, тому вчасно виявити перші симптоми хвороби вкрай важливо. Відомо, що правильне суміщення традиційної терапії туберкульозу і застосування методів народної медицини та рецептів з лікарських рослин значно підвищує ефективність лікування та прискорює одужання. Крім цього лікарські трави при лікуванні туберкульозу дозволяють зменшити шкідливий вплив хіміотерапії та покращити загальний стан організму.

Рецепти для лікування туберкульозу в домашніх умовах

Туберкульоз вважається одним з найбільш підступних захворювань, бо після тривалого застосування традиційних лікарських препаратів у мікобактерій виробляється стійкість до їх впливу. Саме тому дуже ефективно під час боротьби з туберкульозом періодично міняти препарати і методи, застосовуючи лікарські трави та інші методи народної терапії. Давайте розглянемо ряд рецептів від туберкульозу, які ефективно застосовуються в нетрадиційній медицині.

1. Витяжка воскової молі. Цей препарат пагубно діє на палички і бактерії туберкульозу, підсилюючи вплив антибіотиків. Ці ліки вживають на голодний шлунок у дозах, що залежать від ваги тіла людини. Тривалість застосування зазвичай складає більше двох місяців.

2. Прополіс. Ця речовина відома своїми антимікробними і протизапальними властивостями. Прополіс часто використовується як засіб для натирання, він входить у склад різноманітних інгаляцій, мазей та розчинів для внутрішнього вживання.

3. Порошок з сушених медведок – ще один засіб, який виготовляється з поширених комах-шкідників. Застосовується курсами тривалістю в кілька днів.

4. Мед, бджолиний віск та перга – поширені продукти бджільництва, які негативно впливають на мікроби, протидіють запаленням і покращують імунітет.

5. Суміш меду і соку свіжих огірків – слід вживати три або чотири рази на добу.

6. Спиртовий настій березових бруньок у співвідношенні 2:1. Його потрібно приймати по 1 столовій ложці двічі на день.

7. Настій листя подорожника, який готується методом запарювання окропом та настоювання. Цей настій слід пити на голодний шлунок кілька разів на день.

8. Настойку з 2 столових ложок трави медунки та склянки окропу проціджують та п’ють по півсклянки зранку і ввечері перед вживанням їжі.

9. Відвар листя аґрусу, який готують з трьох столових ложок посіченого листя і склянки окропу. Пити цей відвар потрібно по півсклянки два рази на добу.

10. Настойку з лимонного соку змішують з курячими яйцями та шкаралупою. Додають трохи кагору і меду. Суміш ретельно перемішують та приймають по столовій ложці на голодний шлунок перед кожним вживанням їжі.

Слід також пам’ятати, що у лікуванні туберкульозу важливу роль відіграють шкідливі звички, від яких потрібно вчасно відмовитись. Також слід дотримуватись чіткого режиму харчування із застосуванням дієтичних продуктів. Допомагає одужанню лікувальна гімнастика і тривале перебування в хвойному лісі.