Перейти до контенту

Найпопулярніші ефективні креми від розтяжок


купити крем від розтяжок при вагітності
AVENT VICHY БЕПАНТОЛ SANOSAN МАМА КОМФОРТ 9 МЕСЯЦЕВ MUSTELA

Серед безлічі кремів від розтяжок, які сьогодні пропонують виробники, деякі завоювали значну популярність завдяки своїм перевагам. Вибираючи крем від розтяжок, варто пам'ятати, що вмить позбавити від неприємних проявів на шкірі не зможе ні один засіб. Тим більше потрібно врахуванням те, що багато в чому розтяжки залежать від генетичної схильності. Однак спеціально розроблені засоби можуть стати помічниками в боротьбі з розтяжками не тільки в плані профілактики, але й зменшення інтенсивності таких проявів. При цьому необхідно добре вивчити склад придбаного крему і застосовувати його виключно відповідних рекомендацій виробника.

AVENT

крем від розтяжок avent
Не містить шкідливих і сумнівних речовин. Густий, насичений, але не жирний. Багатий натуральними оліями ши, мигдалю, папаї, цитрусових, а також містить екстракти водоростей. Сприяє поповненню шкіри вологою, живленню клітин, зміцненню колагену та еластину. Служить для профілактики розтяжок та зменшення їх інтенсивності.

VICHY

крем від розтяжок vichy
Не містить небезпечних для мами і дитини речовин, застосовується з другого триместру вагітності. Основою є спеціалізована термальна вода Вічі. Крем багатий гліцерином, олією горіха Басс, речовинами для покращення синтезу колагену. Добре всмоктується, консистенція ніжна. Порівняно висока вартість крему виправдана потужними вологоутримуючими властивостями. Іншими словами, цей крем повністю відпрацьовує затрачені гроші.

БЕПАНТОЛ

крем від розтяжок бепантол
Емульсія виробництва німецької компанії Байєр. Буває у продажу і крем такої ж серії, але саме емульсія вважається більш ефективною. Крім своїх основних функцій зволожувати і живити шкіру Бепантол ще забезпечує охолоджувальну дію, має антисептичний ефект і добре загоює рани. Порівняно жирний, його потрібно зовсім небагато для застосування, за рахунок чого відбувається економія грошей. Використовувати можна з самого початку вагітності, а також після пологів. Шкідливих речовин не містить. У складі крему є гліцерин, вітаміни і провітаміни, оливкова олія і додаткові корисні речовини.

SANOSAN

крем від розтяжок sanosan
З невеликих недоліків відзначають сильний аромат. І хоча він в принципі приємний, але комусь може не сподобатися його інтенсивність. Крем густий, довго вбирається шкірою, тому вважається економним. Виробник наситив продукт молочними і пшеничними протеїнами, бджолиним воском та оливковою олією, а також ланоліном та хітозаном, які добре проявляють себе при розтяжках. Використовувати можна від початку вагітності.

МАМА КОМФОРТ

крем від розтяжок мама комфорт
Розробники цього крему поставили акценти на спеціальному рослинному комплексі, що поєднує в собі олію зеленої кави, витяжку зеленого чаю, фікуса та інших рослин. Цей комплекс повинен сприяти глибокому проникненню та відновленню порушених волокон колагену та еластину. Допомагають відновленню ще й такі компоненти крему, як гліцерин, гіалуронова кислота і пантенол. Цей засіб застосовується протягом всього терміну вагітності та після пологів. Небезпечних речовин не містить.

9 МЕСЯЦЕВ

крем від розтяжок 9 місяців
Назва крему вже свідчить сама про період застосування, тобто, його можна застосовувати протягом всього терміну вагітності та після пологів, оскільки засіб абсолютно безпечний при грудному вигодовуванні. Він зміцнює шкіру, зволожує, стимулює кровообіг. Все це завдяки комплексу олій, природних антиоксидантів, активних речовин сої та ехінацеї. Підходить для будь-яких зон, де утворюються розтяжки. Крем вбирається шкірою повільно, тому потрібна невелика порція. Серед переваг відзначають також порівняно низьку вартість цього крему.

MUSTELA

крем від розтяжок mustela
Вважається одним з найбільш ефективних засобів для усунення розтяжок шкіри. Цей крем допомагає навіть при сильних, глибоких рубцях і великій площі ураження шкіри. Відповідно цей засіб є одним з найдорожчих. Виготовляється із спеціального компонента, розробленого на основі олій та екстрактів авокадо, ши, модрини, бджолиного воску. Щодо користування цей крем теж дуже зручний: швидко вбирається шкірою, на залишає жирних слідів, але й не потребує нанесення великих порцій. Текстура ніжна, чудово зволожує. Безпечний, сумісний з лактацією, підходить для будь-яких зон протягом вагітності та після пологів.