Перейти до контенту

Дитина діва

ДИТИНА ДІВА

гороскоп діва Діти діви акуратні та старанні. Здається, що вони народилися вже вихованими. Постійно кажуть спасибі, будь-ласка, здрастуйте, до побачення. Всі ці слова діти вчаться говорити майже одночасно зі словом мама. Вони не будуть кидатися на підлогу, вимагаючи купити нову іграшку, і ніколи не стануть смикати кота за хвіст. Ввічливі, делікатні, скромні, вони відразу викликають симпатію вчителів, вихователів, а також бабусь з усіх найближчих околиць. Але дитина діва навряд чи стане душею компанії. Друзів у неї буде небагато (зате всі - найкращі).

Це дуже ласкаві діти, їм важливий тактильний контакт, обнімання та поцілунки, вони дуже чуйні до будь-якого заохочення та осуду. Підтримуйте в них впевненість у собі, причому не просто словами, а діями. Цих пташенят доведеться підштовхнути до краю гнізда, щоб вони вирушили в свій перший політ. Такій дитині важливо знати, що за нею є надійний тил, а попереду - гарантована підтримка. Це дозволить їй успішно розвиватися, бути щасливою і самодостатньою.

Особливості характеру діви

Акуратність і педантичність дів доходить до перфекціонізму. Так, ця дитина буде прибирати свої іграшки, мити брудні черевички, чистити зуби вранці та ввечері. Саме ця дитина буде грати в «Школу», «Лікарню» і «Магазин» повчаючи, опікуючи та виховуючи своїх іграшкових друзів.
З іншого боку, їй важко буде зрозуміти і пробачити будь-який ваш промах, навіть якщо він викликаний об'єктивними обставинами. Обіцяли забрати дитину з дитячого садка в п'ятій, а прийшли о пів на шосту? Для Діви це не просто запізнення, це маленьке зрада. Сказали, що купите полуничне морозиво, а повернулися з ванільним? Для діви це яскраве свідчення вашої зневаги до її інтересів. Причому дитина може любити ванільне морозиво, але домовленість для неї важливіша.

Життя у світі діви складне та сповнене внутрішніх умовностей і обмежень. Подолання цього буде постійно зустрічати бар'єри. Показати відмінність між порадою, правилом і законом - основне завдання батьків.

Інтелект діви

Діви люблять вчитися. Вони охоче будуть повторювати за вами букви і запам'ятовувати цифри, ледь їм виповниться два роки. Це вдячна аудиторія для будь-яких методик раннього розвитку. Вони чудово вчаться в школі, у них завжди вчасно зроблені домашні завдання, написані твори, вони не забувають вдома щоденники і зошити, а їх почерк ставлять у приклад всьому класу. Вони в точності слідують вказівкам вчителя, але в цьому і їх слабка сторона – дуже розумні діви трохи бояться свого інтелекту.

Діти діви бояться вийти за рамки стандартних прийомів та рішень. Олімпіадні завдання можуть поставити їх в глухий кут, навіть якщо вони відмінно встигають з цього предмету. Творчі завдання можуть викликати напад паніки, а не натхнення. Важливо навчити дів мислити вільно і розкуто, для цього відмінно підійдуть шкільні наукові конференції. Ось де знайде своє застосування сильна сторона дів – це в схильності до неквапливої скрупульозної роботи. Спостереження, дослідження, ретельна фіксація результатів, і дитина поступово стає сміливішою, починає висувати власні ідеї і теорії.

Інтереси діви

Дівам відмінно підходять ті види занять, де потрібне багаторазове повторення однакових дії: макраме, в'язання, бісероплетіння. Те, на що в інших дітей не вистачає терпіння, дів розважає і заспокоює.

Хлопчикам подобається моделювання, особливо збірка за зразком. Вони здатні створювати приголомшливі мініатюри. Підростаючи, вони можуть захопитися радіотехнікою або різьбленням по дереву - точність виконання, дрібні деталі будуть завжди їх заохочувати.

Важливо залучити дів до спорту. Можливо, командні види спорту їм не зовсім до вподоби, зате вони навчать цих маленьких індивідуалістів працювати в колективі. Постарайтеся вибрати м'які і не агресивні види спорту: волейбол, синхронне плавання, спортивні танці. Можливо, ваша дитина не буде там у головній ролі, але це буде для неї надзвичайно важливим досвідом.

Здоров'я діви

Потрібно визнати, що маленькі діви є справжніми іпохондриками. Вам доведеться потрудитися, відокремлюючи легке нездужання від серйозного захворювання, оскільки про будь-яких сумнівних симптомах діви тут же доповідають батькам.

Слабке місце дів - це кишечник. Можливо, незабаром після народження вам поставлять діагноз дисбактеріоз, та й в майбутньому будь-які ГРЗ та ГРВІ може супроводжуватися діареєю. Розлади кишечника можуть виникнути і на нервовому грунті, тому важливо стежити за харчуванням діви. Воно має бути різноманітним та регулярним. На щастя, діви дуже зручні пацієнти. Вони терпляче і ретельно дотримуються всіх рекомендацій лікаря, і навіть трирічний малюк ніколи не забуде, що пора приймати ліки.

Друга особливість дів – це схильність до нервового виснаження. Маленькі перфекціоністи можуть загнати себе в кут нескінченними пошуками досконалості. Батькам важливо запобігти цій ситуації, навчивши дитину вчасно зупинятися в будь-якій роботі.